Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Postuan një video në rrjetet sociale,arrestohen tre persona afër Malishevës

Janë arrestuar tre të dyshuar në Tërpezë të Malishevës pasi që në bazë të një video incizimi të postuar në rrjetet sociale, gjatë një ahengu familjar kanë shtënë me armë zjarri.

Nga të njëjtit janë konfiskuar dy pistoleta me gas dhe një fishekë.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Postime të ngjashme

17 deputetët që kanë fituar më së shumti legjislatura

T E

Vdes nga Coronavirusi peshkopi Atanasija

T E

Këta janë 120 deputetët e rinj të Kosovës

T E

Votat e Enver Hoxhajt si kandidat për kryeministër

S.B.

Vazhdon rritja e rasteve me COVID-19, për 24 orë shënohen shtatë vdekje dhe 591 raste të reja

S.B.

NISMA nuk e kaloi pragun, ky është numri i votave që mori Fatmir Limaj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...