Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Pothuajse e kryer: Mbrojtësi i Milanit transferohet tek Basaksehir

Basaksehir shumë afër të kompletojë transferimin e brazilianit të Milanit.

Basaksehir është duke provuar transferimin e mbrojtësit të AC Milanit, Leo Duarte.

Sipas disa mediave italiane, mes tyre edhe Tuttomercatoweb dhe Calciomercato raportojnë se marrëveshja praktikisht është kompletuar, përcjellë lajmi.net.

Do të jetë huazim për gjashtë muaj, pra deri në fundin e edicionit 2020/21.

Postime të ngjashme

Milan, Pioli ka gati skemën e re, ja formacioni i ri i Milanit

Z H

Babai i portierit Alisson Becker vdes tragjikisht në një liqen në Brazil

Z H

Zidane pas ndeshjes me Atalantën: Ishte e vështirë edhe me 10 lojtarë

Z H

Rekord brutal i Barcelonës kundër Elches, 36:0

Z H

Sërish një përballje Gerrard – Lampard

Z H

City i ofron rinovimin Kevin De Bruyne

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...