Agjencia Zhurnal.mk

Pothuajse e kryer, Tonali do të jetë përforcimi i radhës i Interit

Interi është shumë afër nënshkrimit me mesfushorin e Brescias, Sandro Tonali, shkruan e përditshmja italiane “Corriere dello Sport”, transmeton “Zeri.info”.

Klubi zikaltër prej kohësh ka arritur marrëveshje personale me mesfushorin, derisa tashmë është afër arritjes së ujdisë edhe me klubin.

20-vjeçari pritet të nënshkruajë kontratë pesë-vjeçare dhe do të ketë një pagë prej 3.5 milionë eurosh.

Reprezentuesi italian ishte kërkuar edhe Milani dhe Paris Saint-Germaini.

Ai konsiderohet si njëri prej talenteve të premtuese në Itali.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...