Poza të tjera ngacmuese të Encës që vënë në plan të parë format e bujshme

E ndjekur nga më shumë se 2.3 milionë fansa në Instagram, Enca Haxhia arrin të marrë vëmendje me secilin postim që bën në këtë rrjet social.

 

Dhe jorrallëherë publikimet e saja dinë të jenë ngacmuese për gjininë e fortë.

Pozat me bikini dhe vënia në plan të parë e ‘aseteve’ të bujshme trupore janë të rëndomta për autoren e shumë hiteve.

(Foto: Instagram/enca)

Të hënën mbrëma, këngëtarja ka zgjedhur t’i publikojë disa imazhe në të cilat ka pozuar pranë pishinës, e veshur me bikini të zeza, teksa mban një peshqir në kokë.

“Jam e bekuar dhe falënderuese”, këto janë fjalët që i ka zgjedhur këngëtarja për këto fotografi.

(Foto: Instagram/enca)

(Foto: Instagram/enca)

Related posts

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

D V

Madonna publikon trailerin e shfaqjeve “Madame X”

D V

Rozana Radi: Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje në fytyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More