Pozat atraktive të Kejvinës me bikini të kuqe pranë pishinës

E njohur për linjat e admirueshme trupore, Kejvina Kthella nuk heziton t’i vë në plan të parë hiret e saja në fotografitë që i publikon.

 

Modelja dhe personazhi televiziv ndiqet nga më shumë se 745 mijë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postime reja.

Gjatë të mërkurës, biondja e famshme ka shpërndarë disa imazhe, në të cilat ka pozuar me bikini të kuqe pranë pishinës.

(Foto: Instagram/kejvina_kthella)

“Eh moj Kejvina Kejvina”, është përshkrimi që ua ka vënë bukuroshja fotografive.

Krahas dhjetëra mijëra pëlqimeve nga ndjekësit, ajo ka marrë edhe komplimente të shumta nga fansat, por edhe nga emra të njohur të skenës sonë. /Telegrafi/

Related posts

‘Jam i dashuruar’, Atdheu flet për lidhjen me Bora Zemanin

D V

Kida paralajmëron projektin e ri muzikor, publikon një pjesë të këngës

D V

Pasi shprehu mbështetjen për Anglinë në finalen e ‘Euro 2020’, Rita Ora shkëlqen me paraqitjen nga palestra

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com