Pozojnë prap bashkë, Enca konfirmon lidhjen me Beartin?!

Enca dhe Bearti tanimë janë bërë të pandarë.

 

Këngëtarja nga Shqipëria dhe djali kosovar që mori pjesë në “Përputhen” thuhet se po ziejnë diçka së bashku, shkruan lajmi.net.

Enca zgjodhi Beart Rexhepin si model në videoklipin e këngës së saj të re, ku aty u zhvilluan edhe mjaft skena të nxehta ku edhe nisën dyshimet për lidhjen e tyre.

Që atëherë filluan thashethemet se dyshja janë bashkë, ndërkohë që sonte Enca dhe Bearti i forcuan akoma më shumë këto thashetheme.

A thua çka i bëri tani prapë bashkë djalin nga Prishtina e vajzën nga Tirana?Video Player00:0000:09

Përndryshe, “Rakia” është projekti i këngëtares.

Related posts

Xhensila Myrtezaj mahnitëse, shkëlqen në paraqitjen e radhës

D V

Arilena: Për mua kanë bërë çmenduri për dashurinë, por unë nuk kam bërë ende

D V

“Nëse don”, nga Loredana dhe Mozzik arrinë një milion dhe më shumë shikime në YouTube

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More