Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pranë partnerit të zemrës dhe miqve, Soni Malaj ndan pamjet e papublikuara nga festa e saj e ditëlindjes!

Këngëtarja Soni Malaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në vend, kjo edhe për shkak jetës së saj private.

Disa ditë më parë, këngëtarja Soni Malaj festoi 39-vjetorin e saj të lindjes dhe mori qindra urime speciale nga miq e të afërm.

Soni rrëfeu se këtë vit nuk kishte menduar të festonte për shkak të pandemisë, por miqtë e saj e surprizuan me një super festë duke e lënë të habitur këngëtaren, shkruan Gazeta Express.

“Jemi në kohë pandemie dhe nuk e kisha menduar që mund të festoja ditëlindjen, por falënderoj miqtë e mi që  më organizuan diçka të vogël, por me shumë dashuri”- ka shkruar Soni krahas disa fotove nga festa.

Mirëpo, këto nuk janë pamjet e vetme nga ditëlindja e saj!

Pak më parë Soni ka ndarë një video të ditëlindjes së saj të përmbledhur, me momentet më të bukura krah personave të zemrës.

Vëmendjen na e tërhoqën momentet e Sonit krah partnerit, për të cilin mundohet të tregohet sa më diskrete.

Për më tepër, shikoni videon në linkun më poshtë:

https://www.instagram.com/tv/CG4ssOhpmZ5/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

T E

Mbahet koncerti i parë me publikun të inkubuar në flluska hapësinore – zgjidhja që këngëtarët kanë gjetur për periudhën e COVID-19

S.B.

Rita Ora flet për rolin e ri në “Twist”: Kam qenë gjithmonë një fanse e Charles Dickens, i kam lexuar shumë librat e tij

S.B.

Dedikimi prekës i Adriana Matoshit për ditëlindjen e vajzës: Do të plotësojë secilën dëshirë që ti e ke

S.B.

Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin një pemë ulliri në oborrin e spitaleve në nder të Drini Dobit

S.B.

Yll Limani prezanton tatuazhin e dytë në trupin e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...