Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pranë veturës super-luksoze, Oriola bën thirrje që të mbani maska

Oriola lut qytetarët të bartin maska.

Oriola Marashi së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet me maskë në fytyrë dhe ka një mesazh për të gjithë, shkruan lajmi.net.

Teksa pozoi pranë veturës super-luksoze, modelja bëri thirrje që të bartni maskat dhe se ato tregojnë shumë për personin që i bart.

“Një maskë tregon shumë për një person që e vendos atë dhe shumë për një person që nuk e bart. Ju lutem vendosni një❤️”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CGCiGw8HnGg/?utm_source=ig_web_copy_link

Kujtojmë se Oriola Marashi së fundi ka qenë shumë aktive me fotosesione të reja, në të cilat vë në pah figurën trupore.

https://www.instagram.com/p/CF4SI9bHx37/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...