Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Prapaskena, ja oferta e bujshme që refuzoi Inter-i në verë nga City

Verën e kaluar, Manchester City ka qen ë i gatshëm të ofrojë 50 milionë euro për Bastoni-n e Inter-it.

Zikaltrit jo vetëm që e kanë refuzuar.

Por nuk kanë pranuar as që të ulen në një tavolinë për të negociuar.

Klubi dhe trajneri Conte e vlerësojnë shumë mbrojtësin dhe tani po punojnë për rinovimin e kontratës së 21-vjeçarit, sipas Corriere dello Sport.

Postime të ngjashme

Sërish një përballje Gerrard – Lampard

Z H

City i ofron rinovimin Kevin De Bruyne

Z H

Mane: Jemi jashtë garës për titull

Z H

Manchester City në kërkim të fitores së 19-të radhazi

Z H

Prishtina më e mirë, fiton derbin e madh kundër Dritës

Z H

Bashkimit i bashkohet amerikani Lutete

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...