Premiera e telefonave të rinj “fleksibël” nga Samsung është më 11 gusht

Samsung ka njoftuar se ngjarja Galaxy Unpacked do të zhvillohet më 11 gusht, dhe si shumica e ngjarjeve këtë vit, do të jetë në internet.

 

Në vitet e mëparshme, Samsung tradicionalisht prezantoi pajisje të reja nga seria Note në gusht.

Këtë herë, megjithatë, raportet tregojnë se nuk do të ketë asnjë Note të ri, dhe kjo u bë më e dukshme kur modelet Galaxy S21 morën mbështetje për lapsin Pen këtë vit.

Tani kemi më shumë gjasa të shohim telefona të rrokullisur të rinj si Z Flip dhe Z Fold 2.

Samsung gjithashtu ka konfirmuar se do të lëshojë një Galaxy Watch të ri në këtë ngjarje dhe pajisja do të mundësohet nga një version i Wear OS që është zhvilluar në partneritet me Google.

Ekziston gjithashtu një shans që Samsung të prezantojë kufje të reja, pasi thashethemet rreth Galaxy Buds 2 janë shfaqur në mediat sociale për disa kohë. 

Related posts

TikTok fshin miliona llogari të përdoruesve të moshës së mitur

Lea Muslija

Hakerët vjedhin kriptomonedha në vlerë prej 97 milionë dollarësh prej këmbimores japoneze

D V

WhatsApp do të fshijë llogarinë tuaj nëse i keni këto aplikacione

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com