Shqipëri

Presidenca i përgjigjet Ramës, Blushi: Ke frikë nga zgjedhjet, respekto 5 qershorin

Zhurnal Ads

Ditën e sotme zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blshi ka reaguar në një status në facebook duke ju përgjigjur Kryeministrit. Ilir Meta thota nuk ai nuk e shpëton sot Profetin e Kokoshkave nga makthet dhe 25 prilli. Shqiptarët po bëhen gati për të marrë pjesë në Referenduimin më të madhd kundër tiranosë- shkruan ndër të tjera Blushi.

RESPEKTO MARRËVESHJEN E 5 QERSHORIT PROFET I KOKOSHKAVE!

Më mirë opozitar se sa tradhëtar, më mirë opozitar se sa kusar, më mirë opozitar se sa zuzar. Profeti i Kokoshkave nuk ka faj që i ka hyrë tartakuti nga 25 prilli.

Profeti i Kokoshkave i urren zgjedhjet.Profeti i Kokoshkave ka frikë nga zgjedhjet, edhe në parti.

Presidenti nuk e shpëton dot Profetin e Kokoshkave nga makthet dhe ankthet e tij, sigurisht as nga 25 prilli.

Shqiptarët po bëhen gati për të marrë pjesë në Referendumin më të madh në këto 30 vite kundër bandës, tiranisë dhe këtij Sekti, që nuk njeh as Kushtetutë, as ligj, as nder, as familje, as Atdhe, as BE dhe as OSBE duke turpëruar edhe karrigen qyl në krye të saj.

ILIR META para se të jetë President dhe opozitar, në radhë të parë është SHQIPTAR

Leri llogjet dhe respekto Marrëveshjen e 5 Qershorit. Mbaje njëherë fjalën në jetën tënde se e ke edhe me shkrim dhe noterizim!

Postime të ngjashme

Pensioni, burimi kryesor i të ardhurave për një të tretën e familjeve në Shqipëri

admin

Presidenti Meta nderon me respekt kujtimin e atdhetarëve që luftuan dhe u sakrifikuan në Luftën historike dhe kombëtare të Vlorës 1920

admin

Eva ende në kampin Al-Hawl, kurse vëllai shpëtoi

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...