Agjencia Zhurnal.mk

Presidenti del sot me propozime për zgjidhjen e krizës politike

Tiranë, 2 korrik – Presidenti Ilir Meta ka njoftuar një konferencë për mediet në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit.

Zyra e shtypit ka paralajmëruar se Meta do të dalë përpara medieve në orën 11:00 të paradites së sotme. Presidenti i Republikës do të japë propozimin e tij për zgjidhjen e krizës së rëndë politike dhe do të jetë i hapur për çdo pyetje!

“Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të dalë sot në një konferencë për shtyp në ora 11:00, në ambientet e Institucionit, për votimet socialiste të 30 qershorit. Ftohet media të jetë e pranishme edhe me transmetim LIVE!”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...