Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Presidenti i Irlandës po mbante një fjalim, vihet në siklet nga qeni i tij

Një nga qentë e dashur të presidentit Michael D. Higgins ka vjedhur vëmendjen dhe kjo mund të shihet edhe në disa pamje të cilat tashmë janë bërë virale.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, qeni tregohet duke “kërkuar vëmendje” gjatë gjithë videos ndërsa presidenti irlandez përpiqet të qëndrojë i përqendruar në intervistën e tij.

Duke shpërndarë pamjet në Instagram, ekipi i Presidentit tha: “Prapa skenave në Aras an Uachtarain” dhe lejojeni që videoja tërheqëse të tregojë historinë.

Presidenti po kryente një intervistë me RTE duke i bërë homazhe aktorit irlandez Tom Hickey i cili ndërroi jetë gjatë fundjavës.

Postime të ngjashme

Një grua lë punën e saj për ta kthyer një furgon të vjetër në “shtëpinë e saj të ëndrrave”

Dafina Vidishiqi

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Dafina Vidishiqi

Të jetuarit sipas mënyrës Zen – 5 gjëra që duhet të dini

Lea Muslija

16 shtetet që kanë nisur të përdorin pasaportën COVID për të udhëtuar në BE

Lea Muslija

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...