Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Presidenti rus është sëmurë? Putin “mbytet” nga kolla gjatë një mbledhje online (VIDEO)

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, gjatë një mbledhje online që ka zhvilluar me zyrtarë të lartë të shtetit, është shfaqur duke kollitur.

Ai ka kërkuar falje por megjithatë, kjo nuk ka “zhdukur” dyshimet për shëndetin e tij. Mësohet se 68-vjeçari për shkak të kollës nuk ka arritur ta përfundojë fjalën e tij.

Zyrtarët e lartën nga Kremlini, mohuar se Vladimir Putin kishte probleme shëndetësore. Agjencia shtetërore e lajmeve TASS e ka pyetur Kremlinin për shëndetin e Putinit dhe u tha se ai ishte “absolutisht normal”.

Postime të ngjashme

Spanja do të falë politikanët e dënuar katalanas

Dafina Vidishiqi

India vaksinoi mbi 8 milionë njerëz në një ditë

Dafina Vidishiqi

SHBA, BE, Kanadaja dhe Britania, sanksione të përbashkëta kundër Bjellorusisë

Dafina Vidishiqi

Vuçiq pritet të flasë para deputetëve për dialogun me Kosovën – por çfarë kishte thënë në vitin 2019?

Dafina Vidishiqi

Kryeministri britanik: Besojmë se më 19 korrik do të kemi lehtësim të masave kundër COVID-19

Dafina Vidishiqi

Rusia ndalon një OJQ arsimore amerikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...