Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Prezantohet fanella speciale e Barcelonës e dizajnuar nga Carles Puyol

Barcelona ka prezantuar edhe zyrtarisht fanellën speciale apo të pestën siç njihet ndryshe.

E dizajnuar nga kapiteni legjendar Carles Puyol, u bë edhe një prezantim i tillë me të.

Kjo fanellë do të mund të përdoret në një takim dhe parashihet që një gjë e tillë të ndodhë në El Clasico.Barcelona do të takohet me Real Madridin më 11 prill të këtij vitit, por ende nuk është përcaktuar se ku do të luhet dueli.

Siç raportohet nga AS, derbi më i madh në planet në sportin më të ndjekur në botë mund të luhet edhe në Los Angeles.

Sidoqoftë, fanella speciale ishte parashikuar që të zbulohej para El Clasicos dhe një gjë e tillë tashmë ndodhi.

Postime të ngjashme

Tuchel e cilëson lojtar fantastik Lukakun

D V

Jo vetëm Zapata dhe Correa, Interi etiketon edhe dy sulmues tjerë si pasues të mundshëm te Lukakut

D V

Prishtina synon mrekullinë ndaj Bodo/Glimt në Ligën e Konferencës

D V

Messi rikthehet nga pushimet, gjendet në Barcelonë dhe sot pritet ta nënshkruaj kontratën e re

D V

SHBA-ja mposht Australinë dhe kalon në finale të ‘Tokio 2020’

D V

Milani, opsioni i vetëm për Josip Ilicic

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...