Prezanton një pjesë të shtëpisë dhe veturës që ka vlerën e mbi 100 mijë eurove, 2 Ton: I bekuar, faleminderit Zot

Reperi nga Ferizaj, 2 Ton, vetëm pak muaj më parë njoftoi se ka blerë një shtëpi në një lagje luksoze të qytetit të tij.

Kjo në bazë të fitimeve që ka arritur nga muzika, duke qenë se është prej vitesh pjesë e estradës.

Dhe së fundmi artisti ka shpërndarë një fotografi në rrjete sociale, me anë të së cilës prezanton shtëpinë e shtrenjtë.

Përveç pamjes së mrekullueshme, ai ka treguar edhe për veturën që posedon të tipit BMË 7, modelin e ri të vitit 2021 që ka vlerën e mbi 100 mijë eurove.

“I bekuar, faleminderit Zot”, ka shkruar ai.

Ndërkohë, reagimet kanë qenë të menjëhershme në hapësirën për komente nga miqtë e fansat e Arton Avdylit (emri i vërtetë).

31-vjeçari vetë pak ditë më parë solli këngën e re të quajtur “Kohën” që po pëlqehet nga publiku.

Related posts

Historia pas korsetit të printuar 3D të Kylie Jenner

D V

Argjentina Ramosaj dhe Dafina Zeqiri u dedikojnë këngë femrave të abuzuara dhe pa përkrahje morale

D V

Dua Lipa konfirmon datat e turneut në Australi dhe Zelandë të Re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More