Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Prezantuesen e motit e befason një “vizitë e paparalajmëruar”, i biri 9-muajsh i afrohet në studio derisa ajo po raportonte drejtpërdrejtë

Prezantuesja e motit pasi një befasi të këndshme gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë, kur në studio u fut fëmija i saj dhe iu afrua – derisa ajo po jepte motin.

Leslie Lopez nga televizionit ABC7 po raportonte për motin në Los Angeles të Kalifornisë, kur djali i saj 9-muajshe Nolan i bëri një vizitë të “paparalajmëruar”, transmeton Telegrafi.

Duke parë se ishte në transmetim të drejtpërdrejtë dhe nuk kishte nga t’ia mbante, ajo vendosi për pak sekonda ta ndërpresë raportimin dhe ta kap vogëlushin.

Kujtojmë që Nolan së fundmi ka mësuar të ecë dhe kështu kishte vendosur ta vizitojë të ëmën në vendin e saj të punës.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...