Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Prezantuesja italiane e Euro 2020 shkakton trazira në internet, tifozët e futbollit janë të bindur se asaj i doli zona intime gjatë transmetimit

Fytyra e mbulimit mediatik italian të Euro 2020 është krahasuar me Sharon Stone në “Basic Instinct” pas një incidenti që tregoi pjesët intime të saj – por ajo mohon të mos ketë pasur të brendshme poshtë veshjes, ndryshe nga Stone në filmin me film të madh.

Prezantuesja e ‘Rai Ferrari’ ishte veshur me një fustan të zi të gjatë me këmbët e kryqëzuara në shfaqje.

Në një moment, ajo ndërroi këmbët dhe disa shikues sugjeruan që ajo tregoi pjesët e saj intime.

https://players.brightcove.net/4137224153001/6aIMRO3kiI_default/index.html?videoId=6260322555001

Por gazetarja me përvojë ka hedhur poshtë thashethemet, duke shpjeguar se “preferon shëndetin dhe higjienën”.

“Është bërë virale, ata po përdorin më shumë VAR (për këtë incident) sesa në fushë në Kampionatin Evropian”, tha Ferrari.

Disa vëzhgues gjithashtu menduan se panë zbuluar një tatuazh në formën e fluturës te zona intime.

Por Ferrari tha: “Unë mund t’ju siguroj se nuk kam një flutur të tatuazhuar, nuk fluturoj aq lart”.

Dhe në krahasimin midis saj dhe Stone në skenën e famshme të marrjes në pyetje në “Basic Instinct” ku ajo shkëlqente në një mënyrë të ngjashme?

“Është pak shtrirje, pasi ajo është një nga gratë më seksi në botë”, tha Ferrari.

“Shkurtimisht, videoja virale duket pak e ekzagjeruar, unë prezantova dy mbrëmje me pantallona”.

“Sharon Stone nuk kishte veshur të brendshme në atë skenë. Nga ana tjetër, unë preferoj të mbroj shëndetin dhe higjienën”, u shpreh prezantuesja e njohur italiane.

Postime të ngjashme

Australianet vendosin rekord botëror në not

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

Ronaldo, Dybala, Chiellin e Allegri – Nedved zbulon detajet

D V

Spalletti konfirmon se Koulibaly është në shitje, zbulohet edhe çmimi

D V

Eda Zeqiri garon sot në “Tokyo 2020”, ky është orari

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...