Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Princ Harry mbërrin në Angli për varrimin gjyshit të tij, por pa Meghan Markle

Princ Harry ka udhëtuar për në Londër për shkak të varrimit të gjyshit të tij, Princ Philip.

Por, gjatë mbërritjes në aeroportin ‘London Heathrow’, u vërejt se ai nuk ishte i shoqëruar nga bashkëshortja Meghan Markle, shkruan Daily Mail.

Një vendim i tillë nga Markle duket të vijë pas intervistës së bujshme me Oprah Winfrey, ku hodhi akuza të rënda ndaj Familjes Mbretërore.

Duka i Sussex raportohet të jetë larguar nga rezidenca 11 milionë dollarëshe në Californi, gjatë ditës së djeshme (e diel).

Harry tutje ishte i rrethuar me truproja gjatë mbërritjes, ndërsa u pa duke hyrë në një veturë të tipit ‘Range Rover’.

Pasi që jemi në mes të krizës globale, nëse Princi rezulton negativ me COVID-19, do të karantinohet me vetëm pesë ditë.

Kujtojmë se Princi Filip, burri i Mbretëreshës Elizabeta e dytë, ka vdekur në moshën 99-vjeçare.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...