Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Princ Leka dhe Elia Zaharia urojnë Krishtlindjet

Në muajin Tetor Elia Zaharia dhe Princ Leka janë bërë prindër të një vajzë që i vendosën emrin Geraldina. Ditën e sotme çifti ka zbuluar për herë të parë portretin e vajzës në disa foto të realizuara pranë pemës së Vitit të Ri.

Elia i ka publikuar këto foto në Facebook me një mbishkrim ku i uron të gjithëve gëzuar Krishtlindjet dhe shprehet se këtë vit vajza e tyre ia ka ngrohur edhe më shumë këto festa.

“Të dashur miq e dashamirës, Familja jonë ju uron nga zemra Gëzuar Krishtlindjen! Qofshi kurdoherë të bekuar! Me shumë emocion këtë vit, kjo festë e ngrohtë na gjen të plotësuar me engjëllin tonë të vogël! Ky vit na solli dhuratën më të bukur në jetë. Urojmë që secili prej jush, paçkah këtyre kohërave kaq sfiduese, të realizojë ëndrrat dhe të gjejë lumturi e harmoni! Nga zemra, Ne të tre…”, ka shkruar Elia krahas fotove. 

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...