Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Princi Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë

Zhurnal Ads

Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia janë bërë për herë të parë prindër të një vajze. Lajmi konfirmohet nga burime për Report Tv.

Mësohet se çifti ka zgjedhur një emër shumë të veçantë dhe kuptimplotë për emrin e vogëlushes. Ata kanë vendosur ta quajnë Geraldina, si mbretëresha, gjyshja e Lekës.

Mësohet se Elia e ka sjellë në jetë vajzën ditën e sotme në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, dhe gëzojnë shëndet të plotë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rita Ora heq unazën e diamantit, teksa shihet në rrugët e Notting Hill

admin

Isuf Lani ka gati një super projekt, shumë shpejt klipi

admin

Frymëzim apo kopjim përformanca e Jennifer Lopez në “American Music Awards”?!

S.B.

Teksti i hitit të saj “Sweet but Pyscho” u kthye në ngjarje reale, Ava Max: Një përndjekës erdhi te shtëpia ime dhe kërkonte doemos të më shihte

admin

Anxhelina Hadërgjonaj e nis 2021-n me pushime, shfaqet atraktive në bikini nga bregdeti

S.B.

Ku është sot Psy, njeriu i super-hitit ‘Gangnam Style’

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...