Princi William shihet për herë të parë në publik prej kur Kate Middleton njoftoi se u diagnostikua me kancer

nga D V

Princi William është parë për herë të parë në publik prej kur u bë i ditur lajmi se bashkëshortja e tij Kate Middleton vuan nga kanceri.

Ai mori pjesë në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Konferencës së Konferencës së Aston Villas kundër ekipit Lille OSC, raporton Page Six.

Princi i Uellsit, nuk ishte i vetëm pasi shoqërohej edhe nga djali i tij, Princi George.

Ata po qëndronin në tribunat e stadiumit për të përcjell këtë ndeshje derisa ishin veshur me veshje serioze dhe brohorisnin për ekipin e tyre të preferuar.

Princi i Uellsit është një tifoz i flaktë i futbollit dhe madje shërben si president i Federatës Angleze të Futbollit.

Kjo besohet të jetë paraqitja e parë e tij publike, prej kur Kate Middleton njoftoi se iu nënshtrua kimioterapisë parandaluese; lajmi që tronditi mediet botërore.

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More