Agjencia Zhurnal.mk

Prindërve nga Prilepi ju humb djali 6 vjeçar në Tetovë, policia në kërkim

Tetovë, 21 maj – Njëzetë e nëntë vjeçari E.M. nga Prilepi, dje  rreth orës 11 e 30 minuta, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, ka denoncuar se më datë 18-maj të këtij viti rreh orës 21, deri sa ka qenë duke luajtur në luhatëset në parkun argëtues  tek Qendra sportive në Tetovë, papritur është hubur djali i tyre gjashtë vjeçar.

Denoncuesi dhe gruaja e tij, të cilët rreth 10-të ditë kanë qëndruar në rajonin e Tetovës, dhe kanë mbledhur hekurishte të vjetra, ku sipas tregimit të tyre gjatë e kanë kërkuar, por sun e kanë gjetur. Punohet në zbardhjen e plotë të rastit, dhe gjetjen e fëmijës së humbur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...