Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Prishtinasi detyron të dashurën e tij të abortojë

Policia e Kosovës, ka njoftuar se një person në Prishtinë ka detyruar të dashurën e tij që të abortojë.

Siç njofton Policia, ata ishin në lidhje dashurie që tri vite, transmeton Telegrafi.

“Ankuesja femre kosovare ka raportuar se qe tri vite është në lidhje dashurie me të dyshuarin mashkull kosovar dhe kishte mbetur shtatzënë. E njëjta nën presionin dhe shantazhin e tij kishte abortuar fëmijën”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar.

Postime të ngjashme

Mbi 280 persona me inteligjencë të lartë, cila është perspektiva e tyre në Kosovë?

D V

Sërish pritje të gjata në pikë-kalimet kufitare Merdare dhe te Dheu i Bardhë

D V

689 raste aktive me coronavirus

D V

Mot me diell dhe vranët, temperaturat deri në 35 gradë

D V

Pamje nga situata alarmuese me zjarre në Rugovë – evakuohen banorët

D V

Sejdiu: Deklarata e Pavarësisë është dashur të lexohej nga dikush brenda Kuvendit, dhe jo nga Hashim Thaçi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...