Prishtinë, babai rrahë vajzën e tij të mitur

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur ditën e premte në Prishtinë.

 

Siç njofton Policia, babai ka rrahur vajzën e tij të mitur.

“Viktima femër kosovare, e mitur, ka raportuar se është keqtrajtuar fizikisht dhe është kanosur nga babai i saj mashkull kosovar. Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Related posts

Policia në Dibër konfiskon marihuanë me vlerë 70 mijë euro

D V

Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident trafiku në Përrenjas të Shqipërisë

Redaksia

Ryshfet me peshk, telefon dhe euro/ Gjykata lë në fuqi ndalimin për ish zv/ministren Rovena Voda

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com