Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Lumi B dhe Xhensila Myrtezaj kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re, “Prit pak”

Kënga është lansuar në orën 17:00 dhe deri me tani ka arritur më shumë se 200 mijë klikime.

Kënga është punuar nga BigBang derisa vija melodike është punuar nga këngëtari Yll

Kjo këngë edhe është njëra prej të parave të Lumit B para fillimit të verës, derisa koncertet kanë filluar që të hapen jo veç në Kosovë por edhe në Shqipëri.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...