Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pritet mirë projekti muzikor “Harrom” nga Dhurata Dora

Gjatë kësaj jave, yje të shumta të estradës shqiptare lansuan projektet e tyre të fundit.

Njëra prej tyre është edhe këngëtarja Dhurata Dora, kjo e fundit e pëlqyer nga një shumicë e njerëzve.

Bukuroshja brune zgjodhi që të publikojë një baladë kësaj here, të titulluar “Harrom”.

Për instrumentalin e saj është përkujdesur Panda Music, kurse teksti unik është shkruar nga vet ajo, me ndihmën e Tonic dhe Denk.

Për vetëm dy ditë, Dhurata ka arritur që të grumbullojë mbi 1.7 milion klikime në platformën e popullarizuar YouTube.

Po ashtu në rrjet po qarkullon kudo kjo këngë, fansat e së cilës po argëtohen nën tingujt e muzikës së re.

Ndërkohë, para pesë muajsh ajo publikoi projektin “Fajet”, në bashkëpunim me reperin Azet.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...