Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Pritje deri në 40 minuta në vendkalimin kufitar Tabanoc

Tabanoc, 28 mars – Në vendkalimin kufitar në Tabanoc, për shkak të rritjes së intensitetit, pritja për të dalë nga vendin është rreth 40 minuta.

Këtë uikend, qytetarët e Maqedonisë së Veriut udhëtojnë për në Serbi për t’u vaksinuar kundër virusit korona.

Ndërkaq, në pikat tjera kufitare nuk ka vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi.

Postime të ngjashme

Radev: Rruga e RMV drejt BE kalon përmes Bullgarisë

R Zh

Petkovski: Duhet të mbahet një referendum konsultativ mbi kushtet e vendosura nga Bullgaria

Dafina Vidishiqi

Akuza për grupin nga Shkupi e Kumanova, të dyshuar për terrorizëm

Dafina Vidishiqi

Gjobiten 330 shoferë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

LSDM-ja nis aktivitetet për zgjedhjet lokale

Dafina Vidishiqi

Shahpaska: Personat mbi 60 vjeç dhe gratë shtatzëna të mos shkojnë në punë gjatë valës së nxehtë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...