Agjencia Zhurnal.mk

Pritje deri në katër orë për hyrje në kufirin mes Maqedonisë e Greqisë

Gjevgjeli, 23 qershor – Pritje të gjata sot pasdite në kufirin mes Maqedonisë dhe Greqisë në hyrje të vendit, sipas udhëtarëve me orë të tëra pritet për hyrje në vend ndërsa kolona të mëdhaja me vetura presin që të vazhdojnë rrugën, transmeton Zhurnal.mk

Sipas dëshmitarëve rreth 30 autobus janë bllokuar dhe presin mbi katër orë që të vazhdojnë rrugën.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...