Pritje madhështore për Taravarin në Reçan të Gostivarit

Gostivar, 1 tetor – Banorët e fshatit Reçan organizuan pritje madhështore për kryetarin e Komunës së Gostivarit, Arben Taravari. Në takim u konfirmua mbështetja e banorëve për një mandat të ri që në rreth të parë, ndërsa Taravari shpalosi vizionin për vazhdimin e projekteve të reja në këtë vendbanim dhe gjithë komunën.

Në Reçan patëm mbrëmë lumturinë e entuziasmit dhe shpresës që mund të ndryshojë një botë të tërë!Voto Reçanin! Voto…

Posted by Arben Taravari on Friday, October 1, 2021

Related posts

Arifi: Ne thirremi në punën tonë paraprakisht

D V

Kasami: Kërkojmë investime që të rinjtë të punësohen dhe të kenë të ardhme në vendlindje

Redaksia

Për komunë të blertë, forumi i Gruas BDI hap qendrën e aktiviteteve të grave dhe vajzave në Çair (VIDEO)

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More