Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Privohet nga liria 32-vjeçari nga Gostivarit, për shkak se u gjet marihuanë në shtëpinë e tij

Gostivar, 4 janar – Pjestarë të policisë të SPB-Tetovë DPB Gostivar, sot (04-janar) rreth orës 10 e 15 minuta, e kanë privar nga liria 32-vjeçarin M.N nga Zdunja e Gostivarit, për shkak të bazave të dyshimit se ka kryer vepër penale ,,Prodhim i paautorizuar dhe lëshim në përdorim i lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe pararendësve” në shtëpinë e të cilit gjatë bastisjes është gjetur marihuanë.

I njëjti është ndaluar në Stacionin policorë Gostivar dhe me parashtresë adekuate sot është dërguar përpara gjykatësit më procedurë paraprake të Gjykatës Themelore Gostivar, i cili ka caktuar masë paraburgimi në afat prej 30 ditësh, me ç’rast i njëjti do të dërgohet dhe dorëzoher në IKP ,,Burgu i Shkupit” në Shkup.

Postime të ngjashme

Nxirren trupat e pajetë të dy viktimave nga zjarri në Berat

S.B.

Lëndohet rëndë 28-vjeçari pasi u shtyp nga vetura ne rrugën Tetovë-f.Trebosh

S.B.

Arrestohet një person në Ferizaj, sulmoi seksualisht një femër

S.B.

Sekuestrohen 14 kilogramë hashash në Deve Bair, arrestohet një shtetas i Shqipërisë

S.B.

Ndërpritet një dasmë me 80 mysafirë në Tetovë, mbyllet restoranti

S.B.

Zjarri në Berat/ Konfirmohet viktima e parë. I afërmi: Kur erdhëm gjithçka ishte në flakë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...