Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Privohet nga liria shtetasi turk, kapet me dokument të falsifikuar

Në datën 14.12.2020 në 01.15 në Kalimin kufitar “Deve Bair” nëpunësit policorë e kanë privuar nga liria M.D.(35) nga R. e Turqisë për shkak të ekzistimit të dyshimit të bazuar për veprën e kryer penale “falsifikim dokumenti” – karton i gjelbërt. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga Njësia e punëve të brendshme Kriva Pallankë për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Shkon në dy numri i viktimave, ndërron jetë pasagjerja

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...