Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Priyanka Chopra mezi njihet në imazhet e realizuara 21 vite më parë

Aktorja me prejardhje indiane, Priyank Chopra, është ndër yjet e njohura të Hollywood-it.

Por, vetëm 21 vite më parë, Chopra ishte një adoleshente me fytyrë engjëllore dhe e etur për sukses, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja brune në një postim në rrjetin social Instagram, është ndier nostalgjike për kohët e vjetra.

Në fotografinë shpërndarë, aktorja ishte vetëm 17 vjeçare, derisa fansat mezi e njohën në fillim.

Po të njëjtat ishin realizuar në Las Vegas, derisa vite më pas ajo siguroi një karrierë të bujshme.

Ajo çka edhe u vërejt dukshëm ishin pozat e saj, që vinin re dëshirën për të qenë modele qysh atëherë.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...