Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Priyanka Chopra thotë se izolimi me Nick Jonas nuk ishte keq: Ne vazhduam të pëlqenim njëri-tjetrin

Aktorja e njohur, Priyanka Chopra ka shpenzuar izolimin gjatë COVID-19 së bashku me Nick Jonas.

Derisa një shumicë e çifteve u ndanë, Chopra ka treguar se ajo e ka shpenzuar kohën në mënyrë kualitative, shkruan Daily Mail.

38-vjeçarja në një paraqitje televizive ka thënë se pëlqente të kalonte izolimin me bashkëshortin e saj.

“Është shumë gjë e mirë pasi ne ende pëlqejmë njëri-tjetrin. Kjo është më e rëndësishme”, është shprehur ai.

Tutje ajo shtoi: “Ne që të dy kemi karriera profesionale, që nuk kemi menduar ndonjëherë që do të kalojmë gjashtë muaj vetëm së bashku”.

Sidoqoftë kësaj, dyshja u martuan në vitin 2018, duke organizuar dasmë tradicionale dhe moderne.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora shijon pushimet në Maldive, merr vëmendje me një fotografi të publikuar pa makijazh

S.B.

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...