Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Priyanka Chopra thotë se Nick Jonas beson se ajo mund të fitojë çmimin ‘Oscar’

Priyanka Chopra është ndër aktoret më të suksesshme, pasi edhe puna e saj vërehet dukshëm në filmat e shumtë.

38-vjeçarja në një intervistë për Variety ka treguar më shumë për jetën dhe karrierën profesionale, përfshirë edhe marrëdhëniet më bashkëshortin, shkruan Daily Mail.

Derisa Nick Jonas i kishte dhënë asaj leksione për të luajtur piano, ai po e mbështet edhe në sferën e aktrimit.

Chopra ka treguar se ai po e mbështet në masë të madhe, teksa beson se aktorja mund ta fitojë edhe çmimin ‘Oscar’.

“Ti mund të jesh e para me mbiemrin Jonas që mund të fitojë çmimin”, është shprehur aktorja.

Ndërkaq, dyshja janë martuar në vitin 2018, pas disa muaj që qëndruan në lidhje dashurie.

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...