Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Priyanka Chopra zbulon se Nick Jonas e ka mësuar të luajë piano gjatë pandemisë coronavirus

Aktorja e njohur, Priyanka Chopra, është ndër më të suksesshmet në kinematografi.

Ajo përpos që ka edhe disa biznese, duket se ka filluar të sfidojë vetën edhe në sfera të tjera, shkruan Daily Mail.

38-vjeçarja në një intervistë për Ellen Degeneres Show, ka treguar se ka filluar mësimet në piano.

“Fillova mirë dy ditë, më pas thosha që nuk mundem. Nuk jam mjaftueshëm e koordinuar. Ishte shumë e vështirë”, është shprehur ajo.

Chopra tregoi po ashtu se kjo nuk do të ishte e mundur, nëse bashkëshorti i saj, Nich Jonas, nuk do ta ndihmonte.

“Ai ka qenë i vetmi që u mundua të më mësonte”, përfundoi bukuroshja.

Përndryshe, Priyanka është shpërngulur tashmë në Londër, pasi është duke punuar në filmin e ri.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...