Agjencia Zhurnal.mk

Prizren, e dyshuara prezenton fakte të rreme gjatë një procesi gjyqësor

Prizren, 21 qershor – Zhurnal.mk – Policia raporton se një e dyshuar në Prizren është shoqëruar në stacion policor pasi gjatë një procesi gjyqësor ka prezantuar fakte të rrejshme rreth një prone e cila ka qenë peng lidhur me një borxh

“Raportohet se e dyshuara femër K-Shqiptare gjatë një procesi gjyqësor ka prezantuar fakte të rrejshme rreth një prone e cila ka qenë peng lidhur me një borxh”.

“E dyshuara është shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...