Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Probleme për Pirlon, Cuadrado mungon ndaj Portos

Andrea Pirlo do të duhet të mos llogarisë në Juan Cuadradon në ndeshjen e së mërkurës në kuadër të Ligës së Kampionëve ndaj Portos.

Juventusi do të udhëtojë në Stadio Dragao në Portugali për tu përballur me Porton në kuadër të Ligës së Kampionëve, transmeton lajmi.net.

Por, sipas “Tuttosport.com”, Juan Cuadrado do të mbetet jashtë kësaj sfide.

Cuadrado kishte marrë një goditje në ndeshjen ndaj Napolit në Serie A dhe ka një problem muskulor.

Kolumbiani ishte zëvendësuar pas një problemi muskulor në këmbën e djathtë dhe do ti nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore, por sipas artikullit sipas të gjitha gjasave ai do të kapërcejë sfidën e Portos.

Cuadrado mund ta humbë edhe ndeshjen nda Crotones, varësisht nga shkalla e lëndimit

Postime të ngjashme

Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje: Atletja i çudit të gjithë në Tokio 2020

D V

Përfundon gara për notaren e Shqipërisë, renditet e 42-ta

D V

Biles tërhiqet edhe nga dy gara në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”

D V

Mourinho kritikon lojtarët: Luajnë Fortnite gjithë natën, është një marrëzi

D V

Mkhitaryan: Kush dëshiron Scudetton duhet të mbarojë punë me Romën

D V

Milani përgatitë ofertë për Iscon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...