Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Projekti i parë si pjesë e Sony Music, ‘Si unë’ publikohet nga Tika

Zhurnal Ads

Talenti i saj në muzikë nuk u pa veç nga shqiptarët.

Reperja kosovare, e njohur me nofkën Tika, së fundmi u bë pjesë e labelit të njohur botëror, ‘Sony Music’.

E si pjesë e këtij labeli, këngëtarja sot lansoi këngën ‘Si unë’, një këngë kjo që atë e solli në tjetër formë, ashtu siç nuk e kemi parë deri sot.

‘Si unë’ u shkrua nga vet Tika, me muzikë nga Granit Gashi dhe Dardy, si dhe u finalizua me një klip shumë unik.

Ky projekt është vetëm fillimi i një karriere të suksesshme që e pret në tregun muzikor botëror.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Një djalë në planet e Teutës e Adonisit?!

admin

Rina Balaj bëhet nostalgjike për verën, publikon për fansat fotografi provokuese në bikini

S.B.

Dua Lipa sjell koncertin virtual “Studio 2054” në fund të nëntorit

S.B.

Billie Eilish hipnotizon me zërin melankolik në “The Tonight Show”

admin

Enca ndan imazhe ku thekson gjoksin: Unë ende jetoj në stinën e verës

S.B.

Nga Jennifer Aniston tek JLo – Reagimet e yjeve të Hollivudit për fitoren e Biden

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...