Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

Nuk ka të ndalur edhe covidi atë se ndalon. Po flasim për artisten Vlora Kastrati Shala që si duket fati ka qëlluar që si bashkëshort të ketë dhe muzikantin e njohur. Ajo në rrjetin e saj facebook na ka prezantuar këngën e saj më të re ku konkretisht shkruan kështu: ” Ju përshëndes me këngën ‘Fustani me pika’. Faleminderit Gazmend Gazi Shala për realizim të këngës. Uroj të ju pëlqej me shumë respekt e juaja Vlora”. Këngëtarja e dashur vjen me këtë cover të kënduar mjaft bukur e ku keni mundësi ta ndiqni në kanalin e saj në youtube. Artisten mund ta ndiqni tani në adresën e saj të re në Istagram me emrin Vlora Kastrati Shala e të mësoni për më të rejat nga ajo.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...