Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Prolongohet “Tortura”, mungoi gjykatësja Risteska

Shkup, 1 tetor, zhurnal.mk – Mungesa e gjykatëses Aleksandra Risteska e anuloi seancën gjyqësore për rastin “Tortura” ku i akuzuari i parë është ish drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, transmeton Zhurnal.

Në seancën e sotme është dashur të dëshmojnë pesë persona mes të cilëve edhe biznesmeni Orce Kamçev dhe Olivera Trajkovska.

Postime të ngjashme

Teuta Arifi inspekton nga afër punimet në Çarshinë e Epërme

Dafina Vidishiqi

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

Hungaria hapi Konsullatë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

RMV, padi ndaj tetë personave për armëmbajtje, terrorizëm e luftime për ISIS në kuadër të rastit “Qelia”

Dafina Vidishiqi

Filipçe: Në shtator, nxënësit mund të kthehen në bankat e tyre

Dafina Vidishiqi

Zaev: Te ne kanë ndikim forca dhe palë të treta

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...