Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Pronari e kishte parkuar para banesës, pranga hajdutit të makinës në Lushnjë

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se vodhi një automjet. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Kolonjë të Lushnjës.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A. D., banues në Bënçë të Tepelenës, ndërsa ai akuzohet se ka vjedhur automjetin tip “Fiat Punto” në pronësi të shtetasit E. B., i cili e kishte parkuar mjetin pranë banesës.

U sekuestrua në cilësinë e provës materiale automjeti të cilin autori kishte vjedhur.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Vjedhje”.

Postime të ngjashme

Burri shpërthen në të qara para Infektivit: Kam nënën prej pesë ditësh brenda, s’di a ka vdekur apo është gjallë

T E

Mbërrijnë “surprizë” në Rinas 15.210 doza vaksinash Pfizer

T E

Aksident i frikshëm në Korçë, golfi bëhet copë, 4 të plagosur

T E

20 viktima dhe 764 raste të reja në Shqipëri

T E

“Shqipëria, një partner kyç për BE”/ Zgjedhjet, Borell: Kandidatët për deputetë duhet të jenë njerëz me integritet

S.B.

Shtyhet me 24 orë dërgesa e Pfizer, mbi 15 mijë dozat e vaksinave do të mbërrijnë të martën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...