Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Propozim/ligji për lojrat e fatit para deputetëve

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbaj vazhdimin e seancës së 28 dhe 29. Në seancën e 28 kanë ngelur disa propozim ligje nga fusha e ekonomisë, si propozim ligji për ndryshimin dhe plotësimin e procedurës tatimore, propozim ndryshimet e ligjit për kontribute. Në rend dite të kësaj seance janë edhe ndryshimet e Ligjit për lojërat e fatit si dhe një sërë ligjesh të tjera.

Në Kuvend sot mbledhje do të mbajnë komisionet për politikë të jashtme, për financim dhe buxhet, dhe për arsim, shkencë dhe sport, si dhe Komisioni ligjdhënës-juridik.

Postime të ngjashme

Shërbime të reja në sportelet e SHA “Posta e Maqedonisë së Veriut”

Z H

Hoxha në inspektim të njësisë së re rajonale të MBPEU-së në Aerodrom të Shkupit

Z H

Aksion i madh antidrogë, janë arrestuar 12 persona, mes tyre dhe një polic

Z H

Konfirmohen ndryshimet në Kodin Penal, vendoset një vepër e re penale

Z H

Do të formohet NP për menaxhim dhe mbrojtje të Parkut Nacional Mali Sharr

Z H

Azeski: Ballkani të hapet, historia të mbyllet, biznesi të bashkohet

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...