Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“PS, e favorizuar drejt mandatit të 3-të”/ Kulluri: Qeveria është e keqe, por opozita akoma më e dobët

Edvin Kulluri, një nga zërat më të fortë kundë Bashës, brenda opozitës në një reagim për sondazhin e publikuar së fundi në lidhje me përceptimin e shqiptarëve ndaj qeverisë dhe opozitë shkruan se:

“Fatkeqesisht sondazhi i Euronews Albania konfirmon perceptimin e pergjithshem te 4 viteve te fundit se: shumica prej 54% nuk miratojne punen e qeverise ndersa 63% performancen e opozites!

E perkthyer ndryshe, pjesemarrja ne zgjedhje do jete e ulet krahasuar me zgjedhjet e viteve 2013 dhe aq me keq 2017, c’ka favorizon Partine Socialiste drejt mandati te 3-te pa konsensus populllor.

Shkurt, qeveria eshte e keqe, opozita akoma me e dobet!

“Betejen mes militantesh e fiton PS” eshte aksiome e njohur”, përfundon Kulluri.

Postime të ngjashme

Meta: 70 vatra aktive zjarri në Shqipëri po rrezikojnë rëndë pasuritë natyrore

D V

Ministria e Shëndetësisë publikon rastet e reja, ja si paraqitet situata në 24 orët e fundit

D V

Zjarret, Meta: Të merren masa, e papranueshme shpërdorimi i detyrës

D V

Gjermania ndryshon rregullat për shqiptarët: Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm

D V

Rama: Angazhimi i ushtrisë për shuarjen e zjarreve, meriton respekt e inkurajim

D V

Vlora 7 ditë luftë me flakët, drejtori i zjarrfikëseve: Me mbështetje të fortë ajrore do ia dalim!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...