Shqipëri

PS miraton në komisionin e ligjeve propozimin për grupimin e partive politike në një listë unike

Zhurnal Ads

Mazhoranca miratoi nen për nen propozimin për grupimin e partive politike në një liste unike.

Socialistët nuk pritën të arrinin dakortësi me opozitën jashtëparlamentare por vendosen të ndryshojnë formulen e koalicioneve.

Në zgjedhjet  e ardhshme parlamentare partitë do mund të grupohen vetëm në të njëjtën listë dhe jo me listë të përbërë siç është tani.

Postime të ngjashme

Tiranë/ Gjendet e mbytur në rezervuar një grua në Surrel, viktima ende e paidentifikuar

admin

Rama inspekton shkollat në Durrës, rikontruktohen pallatet e dëmtuara nga tërmeti

S.B.

Mjekët paralajmëruan protestë, Policia: Nuk lejohen tubime për shkak të Covid, Rama i fton në takim

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...