Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

PS5 Gold është PlayStation më i shtrenjtë ndonjëherë

Prodhuesi rus Caviar e ka mbështjellë konsolën PS5 me ar 18 karat.

Prodhuesi rus i pajisjeve luksoze Caviar ka treguar një Sony PlayStation 5, i cili është zbukuruar me 20 kilogramë ar 18 karat.

Jo vetëm tastiera, por edhe dy kontrolluesit janë të mbuluara me të. Doreza e kontrolluesit është e mbuluar gjithashtu me lëkurë krokodili, transmeton Telegrafi.

Kompania nuk ka treguar një çmim, por bazuar në çmimin aktual të arit duhet të arrijë në 1.5 milion euro sipas Let’s Go Digital.

Specifikimet e PS5 nuk ndryshojnë me dizajnin luksoz.

Caviar ka njoftuar gjithashtu një rast ari për Apple Airpods Max dhe Samsung Galaxy S21 Ultra.

Postime të ngjashme

Së shpejti, Apple Watch mund të monitorojë glukozën në gjak pa tërhequr gjak

S.B.

Këto foto nudo tani lejohen në Instagram

S.B.

Qeveria indiane vendos masa të rrepta ndaj rrjeteve sociale

S.B.

Gjithçka që dimë deri më tani për iPhone 13

S.B.

Sa është i mbrojtur telefoni juaj nga uji? Ja se çfarë duhet t’i kushtoni vëmendje

S.B.

Vivo S9 do të vijë me kamerë për Selfie me 44 megapiksel

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...