Pse Fifi po e mbanë të fshehur se do të bëhet pjesë e Big Brother Vip?

Fifi ka fshirë postimin e saj në instagram ku u pa duke bërë kontrollet mjekësore për “Big Brother Vip”.

Edhe Fifi sipas burimeve zyrtare të emisionit do të jetë pjesë e reality show më të madh shqiptar.

Deri kur postoi foton të cilën më pas e fshiu, Fifi nuk ishtë përfolur asnjëherë më parë për pjesëmarrjen në Big Brother Vip.

Lajmin e kanë konfirmuar burime të Prive.al dhe disa media në Shqipëri.

Mjaftoi postimi i Fifit dhe të kuptohej se ajo do të marrë pjesë. Ajo është shfaqur në një hotel, pa treguar se në cilin teksa fotot i ka fshirë më pas.

Kujtojmë se kjo është një procedurë rutinore për të gjithë konkurentët që 24 deri në 48 orë para nisjes së aventurës izolohen për t’iu nënshtruar kontrolleve mjekësore dhe përgatitjes paraprake.

Related posts

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla: Zoti është i madh, gjithçka po bëhet mirë

D V

Raiden filloi kopshtin dhe Jona Spahiu nuk mund t’i fshihte ato që përjetoi në këtë ditë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More