Kosovë Kronika

Publikohen dëshmitë se si u kërcënua e mitura nga Gjilani me video intime

Zhurnal Ads

Disa të mitur në Gjilan kanë shantazhuar vazhdimisht një vajzë, po ashtu të mitur, duke e kërcënuar se do t’ia publikonin një video intime të saj, nëse kjo e fundit nuk kryen marrëdhënie seksuale me ta.

Policia ka rënë në gjurmë, duke e arrestuar njërin në flagrancë, derisa dyshohet se janë edhe disa të tjerë të përfshirë në këtë ngjarje.

“Policia e Kosovës në vendin e ngjarjes, ku është lënë një vendtakim mes viktimës dhe personit të dyshuar është zënë në flagrancë dhe është arrestuar dhe pas intervistimit ai është liruar me procedurë të rregullt për shkak të moshës”, ka deklaruar Prokuroria.

Postime të ngjashme

Vdekja e Agon Musliut, në komision hetimor flet polici Arben Hajdaraj

D XH

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 43 aksidente trafiku

admin

Besnik Tahiri: S’jemi të përgatitur sa duhet për dialogun

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...