Agjencia Zhurnal.mk

Publikohet bashkëpunimi i Ponit me Skivin

Këngëtarja nga Shqipëria, Poni, dhe reperi kosovar, Skivi, kanë publikuar këngën e tyre më te re me titull “Zemra Bam”.

Këtij projekti muzikor artistët ia kanë bashkangjitur edhe një videoklip, i cili veçse ka filluar t’i grumbullojë klikimet e para.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...