Agjencia Zhurnal.mk

Publikohet edhe një tjetër potpuri nga Kaltrina Selimi dhe Alban Mehmeti

Kaltrina Selimi dhe Alban Mehmeti kanë sjellë sërish potpuri këngësh.

Kaltrina Selimi dhe Alban Mehmeti kanë bashkuar sërish forcat për projektin e ri, shkruan lajmi.net.Dyshja edhe kësaj radhe sollën potpuri këngësh në prag të festave të fundvitit, kënduar me plot ritëm.

Për tekstin u kujdes Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimin e bëri Ardian Kastrati.

Më poshtë mund ta dëgjoni potpurinë e publikuar nga Alban Mehmeti dhe Kaltrina Selimi, që nuk është bashkëpunimi i parë i kësaj dyshe.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...